Wydarzenia

Дата приезда
Выбрать дату
Дата отъезда
Выбрать дату
Количество гостей
2 гости
  • 1 гость
  • 2 гости
  • 3 гости
  • 4 гости
  • 5 гостей
  • 6 гостей
  • Любое количество гостей
бронироватьонлайн
от127зл./ночь
Deep Purple
Deep Purple

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej. Przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock.

David Garrett
David Garrett

David Garrett ogłasza nową światową trasę koncertową, aby celebrować swoje dziesięciolecie z fanami. Artysta powraca ze spektakularnym programem.

Michael Bublé
Michael Bublé

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku powraca na scenę i już na początku roku rusza w międzynarodową trasę koncertową. Michael Bublé do Krakowa zawita jesienią.

Ariana Grande
Ariana Grande

Piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów piosenek w jednym!

Kraków Live Festival
Kraków Live Festival

Uczestnicy festiwalu będą mogli posłuchać między innymi Macklemore – artystę, którego twórczość twórczość od kilkunastu lat robi zamieszanie na listach przebojów.

Mark Knopfler
Mark Knopfler

Mark Knopfler to jeden z najbardziej uznanych artystów wszech czasów. Artysta wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się 10 lipca 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Diana Krall
Diana Krall

Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Polskę już 28 czerwca! Diana Krall wystąpi w TAURON Arenie Kraków prezentując przekrojowy repertuar, uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

MUSE
MUSE

Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards oraz inne liczne muzyczne nagrody będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie - między innymi w naszym pięknym Krakowie.

Rod Stewart
Rod Stewart

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami ...

KISS
KISS

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną END OF THE ROAD.

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера.

ОК, закройте