Wydarzenia

Data przyjazdu
Wybierz datę
Data wyjazdu
Wybierz datę
Liczba gości
2 gości
  • 1 gość
  • 2 gości
  • 3 gości
  • 4 gości
  • 5 gości
  • 6 gości
  • Dowolna l.gości
rezerwujon-line
od127/noc
Diana Krall
Diana Krall

Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Polskę już 28 czerwca! Diana Krall wystąpi w TAURON Arenie Kraków prezentując przekrojowy repertuar, uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

Mystic Festival
Mystic Festival

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival – jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo-metalowych festiwali w naszym kraju. Najnowsza edycja odbędzie się w czerwcu 2019 w Krakowie, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać ...

MUSE
MUSE

Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards oraz inne liczne muzyczne nagrody będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie - między innymi w naszym pięknym Krakowie.

Rod Stewart
Rod Stewart

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami ...

KISS
KISS

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną END OF THE ROAD.

Impact Festival
Impact Festival

Koniec oczekiwania! TOOL i Alice in Chains na Impact Festival 2019!

MAROON 5
MAROON 5

MAROON 5 NA KONCERCIE W POLSCE! Maroon 5 wystąpią 6 czerwca 2019 roku w TAURON Arena Kraków!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij