Restauracje

Data przyjazdu
Wybierz datę
Data wyjazdu
Wybierz datę
Liczba gości
2 gości
  • 1 gość
  • 2 gości
  • 3 gości
  • 4 gości
  • 5 gości
  • 6 gości
  • Dowolna l.gości
rezerwujon-line
od127/noc

W trzech obiektach należących do naszej firmy – Apartamentach Pergamin Old Town, Aparthotelu Pergamin oraz Hotelu Corner - nasi Goście mogę cieszyć się bogatą ofertą śniadaniową.

Przygotowywane przez nas produkty i posiłki są w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej wyszukanemu podniebieniu.

Enoteka Pergamin

Enoteka Pergamin usytuowana jest w szczególnym miejscu, na Trakcie Królewskim, przy Rynku Głównym w Krakowie. To tu, w zabytkowej kamienicy niegdyś żył i pracował Wit Stwosz.

W tym pradawnym domu twórcy ołtarza Mariackiego łączymy kilka pasji – do wina, jedzenia, alkoholi z całego świata, ale przede wszystkim zrozumienia i szacunku do regionalnych polskich produktów.

Chcemy by to wyjątkowe miejsce kojarzyło się Państwu z regionalnymi dobrodziejstwami, które można znaleźć w naszej autorskiej kuchni. Mowa tu o lokalnych produktach: mięsiwach i serach, które produkowane są z należytą starannością od pokoleń, przez co mają swój niezwykły, wysublimowany smak. W swojej ofercie posiadamy również produkty włoskie, greckie, a także francuskie, w które mogą Państwo zaopatrzyć się w naszych delikatesach. Odpowiednio dobrane wino zabierze Was w wykwintną przygodę kulinarną nie tylko po Polsce, ale i po świecie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy restaurację, bistro, delikatesy, winiarnię i sklep z winami, cigar room oraz cocktail bar.

Zapisz się do newslettera Premium Hotels

zdobądż atrakcyjne zniżki

Szukaj noclegu
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij