Events

Date of arrival
Select date
Date of departure
Select date
Number of guests
2 guests
  • 1 guest
  • 2 guests
  • 3 guests
  • 4 guests
  • 5 guests
  • 6 guests
  • Any no. of guests
bookon-line
from127PLN/night
Deep Purple
Deep Purple

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej. Przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock.

David Garrett
David Garrett

David Garrett ogłasza nową światową trasę koncertową, aby celebrować swoje dziesięciolecie z fanami. Artysta powraca ze spektakularnym programem.

Michael Bublé
Michael Bublé

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku powraca na scenę i już na początku roku rusza w międzynarodową trasę koncertową. Michael Bublé do Krakowa zawita jesienią.

Ariana Grande
Ariana Grande

Piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów piosenek w jednym!

Kraków Live Festival
Kraków Live Festival

Uczestnicy festiwalu będą mogli posłuchać między innymi Macklemore – artystę, którego twórczość twórczość od kilkunastu lat robi zamieszanie na listach przebojów.

Mark Knopfler
Mark Knopfler

Mark Knopfler to jeden z najbardziej uznanych artystów wszech czasów. Artysta wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się 10 lipca 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Diana Krall
Diana Krall

Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Polskę już 28 czerwca! Diana Krall wystąpi w TAURON Arenie Kraków prezentując przekrojowy repertuar, uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

Mystic Festival
Mystic Festival

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival – jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo-metalowych festiwali w naszym kraju. Najnowsza edycja odbędzie się w czerwcu 2019 w Krakowie, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać ...

MUSE
MUSE

Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards oraz inne liczne muzyczne nagrody będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie - między innymi w naszym pięknym Krakowie.

Rod Stewart
Rod Stewart

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami ...

KISS
KISS

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną END OF THE ROAD.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close