Wydarzenia

Ankunftsdatum
Datum auswählen
Abreisedatum
Datum auswählen
Anzahl der Gäste
2 Gäste
  • 1 Gast
  • 2 Gäste
  • 3 Gäste
  • 4 Gäste
  • 5 Gäste
  • 6 Gäste
  • Beliebige Anzahl von Gästen
Reservierenonline
Ab127PLN/Nacht
KISS
KISS

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną END OF THE ROAD.

Impact Festival
Impact Festival

Koniec oczekiwania! TOOL i Alice in Chains na Impact Festival 2019!

MAROON 5
MAROON 5

MAROON 5 NA KONCERCIE W POLSCE! Maroon 5 wystąpią 6 czerwca 2019 roku w TAURON Arena Kraków!

Andre Rieu
Andre Rieu

Światowa gwiazda André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych na całym świecie muzyków naszych czasów. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca" od Meksyku po Australię.

MOTO SHOW
MOTO SHOW

Jak co roku na Targach MOTO SHOW w Krakowie będzie można zobaczyć m.in.: konkursy na najlepiej stuningowany samochód, dojazd do przeszkody na jedno hamowanie, pchanie auta na czas, najgłośniejszy wydech, jazda precyzyjna ze szklanką wody, najlepszy ...

Enrique Iglesias
Enrique Iglesias

Po tym jak Enrique Iglesias otrzymał dziesiątki tysięcy listów od polskich fanów, postanowił spełnić prośbę i wystąpić raz jeszcze. W ramach trasy koncertowej „All the hits live” 7 maja 2019 zawita do krakowskiej Turon Areny.

Elton John
Elton John

Elton John to jeszcze za życia legenda muzyki popularnej naszych czasów. Dał światu takie hity, jak: Candle in the Wind, I’m Still Standing, Your Song, Rocket Man czy oscarową piosenkę z Króla Lwa – Can You Feel the Love Tonight.

Shawn Mendes
Shawn Mendes

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową po największych światowych arenach.

Loreena McKennit
Loreena McKennit

Zjawiskowa Loreena McKennitt w marcu 2019 dwukrotnie wystąpi w Polsce!

Polska Noc Kabaretowa
Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.

Dire Straits
Dire Straits

Legendarny zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem, który swoimi 120 milionami sprzedanych albumów pisze historię Rocka, wyprzedaje największe stadiony na swoje koncerty i zdobywa szczyty popularności w latach 70 tych.

ZAZ
ZAZ

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy, przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 roku jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich ...

Walentynki Disco Polo
Walentynki Disco Polo

Już 9 lutego, z okazji Walentynek w Tauron Arenie Kraków wystąpią Królowie Disco: Zenon Martyniuk, BoneyM, Bad Boys Blue i Sławomir.

Tom Odell
Tom Odell

Zadebiutował w 2012 roku piosenką „Songs from Another Love”, która została przyjęta przez słuchaczy i krytyków z wielkim entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę wielu wpływowych dziennikarzy muzycznych.

Targi Młodej Pary
Targi Młodej Pary

Targi Ślubne w Krakowie są specjalnie zorganizowane z myślą o parach narzeczeńskich i ich bliskich ponieważ w jednym miejscu przedstawione są wszystkie elementy, które pozwolą na organizację niezapomnianego ślubu.

Josh Groban
Josh Groban

Jeden z najdłużej wyczekiwanych artystów w Polsce w końcu przyjedzie do naszego kraju! Josh Groban wystąpi w Krakowie na pierwszym i jedynym koncercie.

Moscow City Ballet
Moscow City Ballet

Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova – MOSCOW CITY BALLET.

Perfect Circle
Perfect Circle

Jeden z najbardziej ekscytujących projektów muzycznych XXI wieku. Zespół, którego głosem jest jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów naszych czasów. Formacja, która w wielkim stylu powraca z nowym studyjnym ...

Targi Bożonarodzeniowe
Targi Bożonarodzeniowe

Najstarszy i chyba najbardziej znany jarmark bożonarodzeniowy w Polsce, który odbywa się w magicznej scenerii Rynku Głównego.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen